Jagerstoren met uitbreiding

RO412
€ 10.495,00 Prijs is exclusief montage

Speeltoestel voor de allerkleinsten, van 2 tot 6 jaar opgebouwd uit lariks en robinia. Het speeltoestel heeft 1 groot verhoogd platform op een hoogte van 95 cm, Het verhoogd is deels bedekt door een dakje. Het platform kan bereikt worden door middel van een gemakkelijke trap of een klimmuur met padouk klimgrepen, De kinderen kunnen het torentje verlaten via de inox glijbaan. Onderaan is een speelhuisje met vloer voorzien. Door middel van ecologische verf worden groene, speelse accenten aangebracht. Optioneel kan een glijstang (ref. RO008) of spiraalglijstang (ref. RO014) aangebouwd worden. Het speeltoestel wordt deels voorgemonteerd geleverd.

Productinformatie

Leeftijd
02-06
Afmetingen (lxbxh)
4,2 x 2,8 x 2,9
Certificatie
EN-1176

Technische informatie

Valhoogte
1
Veiligheidzone
35
Materiaal
Robinia
Snder Bakker Speeltoestellen Contact

Heb je een prangende vraag?

Speeltoestellen zijn er in vele soorten en maten. Hoe kom je tot de juiste keuze? Uiteraard sta ik klaar om je van A tot Z te kunnen adviseren. Neem contact op via onderstaande button en ik neem zo spoedig mogelijk contact op.

Speeltoestellen robinia - Dronrijp

Wist je dat:

  • Vanaf een valhoogte van 1,5 meter een speciale valondergrond onder speeltoestellen verplicht is zoals kunstgras, rubber tegels of boomschors?
  • Elk speeltoestel in de openbare ruimte voorzien moet zijn van een typekeuring, -plaatje en certificering, uitgegeven door een Nederlands aangewezen keuringsinstantie? 
  • Wij ook speeltoestellen kunnen laten keuren zodat ze toch binnen het Warenwetbesluit Attractie- en Speeltoestellen vallen?

Past er goed bij

Speelhuis Flip

Speelhuis Flip

WP-A11
€ 1.775,00
Robinia 1203

Robinia 1203

RB1203
€ 7.749,00
Ac. Houthakkershutje met terrasje
Speelhuisje Puntje groen

Speelhuisje Puntje groen

WP-A32-GR
€ 10.425,00