Double wall

WO2308
€ 2.249,00 Prijs is exclusief montage

De Double wall is uitgevoerd met een spijlenladder wat ideaal is voor verschillende rek- en strekoefeningen en daarnaast te gebruiken is als obstakel in een bootcamp parcours.

Productinformatie

Leeftijd
14-99
Certificatie
EN-1176

Technische informatie

Valhoogte
2,3
Veiligheidzone
24,5
Materiaal
Staal
Snder Bakker Speeltoestellen Contact

Heb je een prangende vraag?

Speeltoestellen zijn er in vele soorten en maten. Hoe kom je tot de juiste keuze? Uiteraard sta ik klaar om je van A tot Z te kunnen adviseren. Neem contact op via onderstaande button en ik neem zo spoedig mogelijk contact op.

Speeltoestellen robinia - Dronrijp

Wist je dat:

  • Vanaf een valhoogte van 1,5 meter een speciale valondergrond onder speeltoestellen verplicht is zoals kunstgras, rubber tegels of boomschors?
  • Elk speeltoestel in de openbare ruimte voorzien moet zijn van een typekeuring, -plaatje en certificering, uitgegeven door een Nederlands aangewezen keuringsinstantie? 
  • Wij ook speeltoestellen kunnen laten keuren zodat ze toch binnen het Warenwetbesluit Attractie- en Speeltoestellen vallen?

Past er goed bij

Calisthenics circuit 7

Calisthenics circuit 7

WO2329
€ 17.879,00
Hip swing

Hip swing

FT1107
€ 1.639,00
Leg press

Leg press

FT1111
€ 1.689,00
Cardio roller

Cardio roller

FT1116
€ 3.089,00